Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka z radarem. A taki był ładny, amerykański…

Utworzony przez Michał85, 23 lutego 2010 r. o 13:07 Powrót do artykułu
lepsze niz n-k, oto link młodzi jeszcze są ale fajne funkcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wydawać pieniądze na takie bajery ??? Wystarczy jedna dobra zima, a znając naszych drogowców, przez kilka dobrych miesięcy strach będzie przekroczyć 30-tkę na naszych drogach (czytaj:dziurach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim DOGODZIŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ksiąc juz poswięcił?, bo jak nie to nie ma homologacjii??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro poświęcę- za DARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIONC napisał:
Jutro poświęcę- za DARMO.
niewiarygodne!! SZOK bez 1%??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
niewiarygodne!! SZOK bez 1%??
dla dobra wspólnego bezinteresownie też coś można zrobić. Ot chociaż jeden... poczciwy ksionc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam radyjko CB i wszelkie radary mam w du.pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
A ja mam radyjko CB i wszelkie radary mam w du.pie
ŁOJ...to ona pojemna... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie się teraz schowacie policjanty-inteligenty? W koszu na śmieci, za drzewem, na wiadukcie? Czego się boicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co bedzie jesli policja zatrzyma kogos z za granicy nie znajacego polskiego? tam powinne byc instrukjce w kilku jezykach, z esparanto wlacznie ciekawe ile czasu zajela nauka obslugi tego cacka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Szkoda,bo może komuś w ciągu tygodnia mógł uratować życie . Tylu kierowców z kompleksami na naszych ulicach !!! Nauczyli się zmieniać biegi i kręcić kierownicą,ale nikt ich nie nauczył myśleć !!! Takie lubelskie buractwo jak to mówią w Wielkopolsce...
dobrrrre, popieram:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 50-tych chodzili za nami SB-cy,a teraz mamy radary!Policjanci pchają się do zabawek ,dzięki którym represjonują obywateli.Przestępczość rośnie.Mieszkaniec miasta boi się na ulicy,z jednej strony przestępcy,a z drugiej policjanta.Coś tu w tym mechanizmie nie gra,oczywiście oprócz hazardu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech panowie policjanci poszukają softu na torrentach, może jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A HOMOLOGAJE TO CUDO MA , BO JAK NIE MIAŁO POLSKIEGO MENU TO I HOMOLOGACJI NIE MA, WIĘC WSADŹCIE SOBIE TE KAMERKI A ZAJMIJCIE SIE DZIURAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze "primo" - jak sie cytuje to dokladnie wiec "hamerykanski" ... po drugie "primo" - kto w koncu to "cudo" bedzie uzytkowal - "krokodyle" czy "cjanty" ? Co gazetka to inna informacja .... Ot rzetelnosc naszych niedouczonych magistrow dziennikarstwa. ps Dziwna sprawa, ze nigdy za 1 razem po wpisaniu WLASCIWEGO kodu z obrazka komentarz nie jest mozliwy do przeslania ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...